FMF-50FTE52-10K
MFR.Part #
FMF-50FTE52-10K
JLCPCB Part #
C1376722
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS