FMF-50FRF52-62K
MFR.Part #
FMF-50FRF52-62K
JLCPCB Part #
C1752966
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS