FMF-50FRF52-620R
MFR.Part #
FMF-50FRF52-620R
JLCPCB Part #
C3427184
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS