FMF-50FRF52-560K
MFR.Part #
FMF-50FRF52-560K
JLCPCB Part #
C1752957
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS