FMF-50FRF52-12K
MFR.Part #
FMF-50FRF52-12K
JLCPCB Part #
C3478359
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS