FMF-25FRF52-3K9
MFR.Part #
FMF-25FRF52-3K9
JLCPCB Part #
C3429062
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS