FMF-25FRF52-360K
MFR.Part #
FMF-25FRF52-360K
JLCPCB Part #
C1746702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS