FMF-25FRF52-240K
MFR.Part #
FMF-25FRF52-240K
JLCPCB Part #
C3423792
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS