FMF-25FRF52-22R
MFR.Part #
FMF-25FRF52-22R
JLCPCB Part #
C1746826
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS