FMF-25FRF52-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF-25FRF52-10K
JLCPCB Part #
C1752819
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS