FMF50SFTE52-75K
MFR.Part #
FMF50SFTE52-75K
JLCPCB Part #
C1375445
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS