FMF50SFTE52-3K9
MFR.Part #
FMF50SFTE52-3K9
JLCPCB Part #
C1376205
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS