FMF50SFTE52-240K
MFR.Part #
FMF50SFTE52-240K
JLCPCB Part #
C1383301
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS