FMF50SFTE52-16K
MFR.Part #
FMF50SFTE52-16K
JLCPCB Part #
C1383079
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS