FMF50SFTE52-10K
MFR.Part #
FMF50SFTE52-10K
JLCPCB Part #
C1376186
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS