FMF3WSFRE73-110K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF3WSFRE73-110K
JLCPCB Part #
C1774646
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS