FMF200FRF73-82K
MFR.Part #
FMF200FRF73-82K
JLCPCB Part #
C3457019
Description
-55℃~+155℃ 2W 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS