FMF200FRF73-110K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF200FRF73-110K
JLCPCB Part #
C1765898
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS