FM0204JT-52-910R
MFR.Part #
FM0204JT-52-910R
JLCPCB Part #
C1377224
Description
-55℃~+155℃ 400mW 910Ω Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS