FM0204JT-52-75R
MFR.Part #
FM0204JT-52-75R
JLCPCB Part #
C1376713
Description
-55℃~+155℃ 400mW 75Ω Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS