FM0204JT-52-6K2
MFR.Part #
FM0204JT-52-6K2
JLCPCB Part #
C1376730
Description
-55℃~+155℃ 400mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS