FM0204JT-52-56R
MFR.Part #
FM0204JT-52-56R
JLCPCB Part #
C1376707
Description
-55℃~+155℃ 400mW 56Ω Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS