FM0204JT-52-3K6
MFR.Part #
FM0204JT-52-3K6
JLCPCB Part #
C1377240
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 400mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS