FM0204JT-52-160R
MFR.Part #
FM0204JT-52-160R
JLCPCB Part #
C3400374
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 400mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS