FM0204JT-52-12K
MFR.Part #
FM0204JT-52-12K
JLCPCB Part #
C3462377
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 400mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS