FKN-50JR-52-16R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN-50JR-52-16R
JLCPCB Part #
C1756436
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 16Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS