FKN-50FR-52-3R9
MFR.Part #
FKN-50FR-52-3R9
JLCPCB Part #
C19400587
Description
-40℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS