FKN-50FR-52-1R2
MFR.Part #
FKN-50FR-52-1R2
JLCPCB Part #
C19443226
Description
-40℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS