FKN-50FR-52-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN-50FR-52-10R
JLCPCB Part #
C19566515
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 10Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS