FKN-25FR-52-2R7
MFR.Part #
FKN-25FR-52-2R7
JLCPCB Part #
C19486903
Description
-40℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS