FKN-25FR-52-2R2
MFR.Part #
FKN-25FR-52-2R2
JLCPCB Part #
C19593267
Description
-40℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS