FKN-25FR-52-18R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN-25FR-52-18R
JLCPCB Part #
C19459762
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-40℃~+155℃ 18Ω 250mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS