FKN50SJR-52-13R
MFR.Part #
FKN50SJR-52-13R
JLCPCB Part #
C1754334
Package
Plugin,D2.5xL6.3mm
Description
-40℃~+155℃ 13Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS