FKN50SFR-52-2R7
MFR.Part #
FKN50SFR-52-2R7
JLCPCB Part #
C19513802
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-40℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS