FKN400JT-73-82R
MFR.Part #
FKN400JT-73-82R
JLCPCB Part #
C3504097
Description
-40℃~+155℃ 4W 82Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS