FKN400JT-73-56R
MFR.Part #
FKN400JT-73-56R
JLCPCB Part #
C3414012
Description
-40℃~+155℃ 4W 56Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS