FKN400JT-73-22R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN400JT-73-22R
JLCPCB Part #
C1392989
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+155℃ 22Ω 4W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS