FKN400JT-73-18R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN400JT-73-18R
JLCPCB Part #
C1392996
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+155℃ 18Ω 4W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS