FKN3WSJT-73-3R9
MFR.Part #
FKN3WSJT-73-3R9
JLCPCB Part #
C1390408
Description
-40℃~+155℃ 3.9Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS