FKN3WSJT-73-2R7
MFR.Part #
FKN3WSJT-73-2R7
JLCPCB Part #
C1390466
Description
-40℃~+155℃ 2.7Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS