FKN3WSJT-73-1R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN3WSJT-73-1R6
JLCPCB Part #
C1392031
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.6Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS