FKN300JR-73-51R
MFR.Part #
FKN300JR-73-51R
JLCPCB Part #
C1768097
Description
-40℃~+155℃ 3W 51Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS