FKN300JR-73-1R6
MFR.Part #
FKN300JR-73-1R6
JLCPCB Part #
C3376698
Description
-40℃~+155℃ 1.6Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS