FKN300JR-73-1R3
MFR.Part #
FKN300JR-73-1R3
JLCPCB Part #
C1768077
Description
-40℃~+155℃ 1.3Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS