FKN300FR-73-82R
MFR.Part #
FKN300FR-73-82R
JLCPCB Part #
C1778004
Description
-40℃~+155℃ 3W 82Ω Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS