FKN300FR-73-30R
MFR.Part #
FKN300FR-73-30R
JLCPCB Part #
C1777977
Description
-40℃~+155℃ 30Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS