FKN300FR-73-13R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN300FR-73-13R
JLCPCB Part #
C1778002
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+155℃ 13Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS