FKN2WSJT-73-9R1
MFR.Part #
FKN2WSJT-73-9R1
JLCPCB Part #
C1386260
Description
-40℃~+155℃ 2W 9.1Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS