FKN2WSJT-73-180R
MFR.Part #
FKN2WSJT-73-180R
JLCPCB Part #
C1389936
Description
-40℃~+155℃ 180Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS