FKN200JR-73-7R5
MFR.Part #
FKN200JR-73-7R5
JLCPCB Part #
C1763228
Description
-40℃~+155℃ 2W 7.5Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS